Žít lehce a s radostí.

Dělat to, co mě baví.
Vědět, že tento život je můj.
Užívat si každý okamžik.
Být zdravý a v hojnosti.Terapie trvá až 4 hodiny, které utečou jako voda. V soukromí mezi terapeutem a klientem. Vyjasníme si problém a záměr klienta, což je velmi důležitý začátek a nasměrování terapie. Nalezneme bloky, které vznikly většinou v dětství. Jak? budete překvapeni, co vše se vám vybaví a objevíte, jaká přesvědčení ve svém žvotě realizujete, aniž chcete.

Zpracujeme, prožijeme, co má být prožito, uvolníme bloky. Na vlastní kůži procítíte, jak jsou emoce uloženy v těle. Po vyčištění přichází velká úleva. A ta vám už zůstane. Většinou vyřešíme záležitost při prvním sezení. Odejde velká spousta bloků a zbytečných přesvědčení. Zvětší se prostor pro život.

Cílem je, aby klient už pomoc nepotřeboval a nadále si poradil sám. Po takové práci jste schopni na mnohé věci v životě se již dívat úplně jinak a jinak je i zvládat. Otevřou se vám nové cesty k řešení, nové reakce, které znovu objevíte – díky dětským reakcím byly dosud zavřené. Váš vesmír zase nabude původních nádherných možností. Programy( které nás do té doby omezovaly), jsou již vyčištěny, a již se neopakují.
Více v BLOGU …

Pokud se vám nezobrazuje video „JAK VYJÍT Z MLHY PROGRAMŮ ZPĚT NA SLUNCE“, klikněte zde: Přehrát video na YOUTUBE …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Online Kurzy

Informace o kurzech Čtěte zde ...

Pokud máte předplacený účet pokračujte dále do kurz

Vstup do kurzu ...

Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájema získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Osobní profil
Facebook-Jana
Objev svůj potenciál
Deník zázraků