Žít lehce a s radostí.

Dělat to, co mě baví.
Vědět, že tento život je můj.
Užívat si každý okamžik.
Být zdravý a v hojnosti.!!! Připravujeme on-line kruzy !!!

Připravujeme online Kurz bříšního tance(900 Kč), kurs meditací(500Kč) a prodej dárkových poukazů na konzultace(500 Kč).
Zatím je vše v přípravách, ceny se mohou mírně změnit.
Brzy na našem webu …

Terapie RUŠ

Doporučená cena je 2100 Kč za 4 hodinovou terapii. Odměna je dobrovolná a podle možností klienta. Lidé v tísni, studenti, důchodci platí podle domluvy. Pomoc je možná pro všechny, kteří skutečně chtějí. Je možno i přes Skype, pokud jste zdaleka..

 

Terapie záměrená na…

HUBNUTÍPENÍZEZDRAVÍ, VYLÉČENÍPARTNERSTVÍ – 500 Kč za hodinu (či dohodou dle možností klienta) Více zde: blog – Zaměření terapie na…

 

Individuální konzultace

Intuitivní hodina pro ty, kteří se rozhodují, zda jít na terapii RUŠ. Vyjasnění záměru. Automatická kresba. Informace a rady. Afirmace, které vás povedou. Cena 400 Kč za hodinu nebo dobrovolně. Možno i přes Skype.

 

Následný sebekoučink

Za 400 Kč dostanete k terapii 21 denní plán kroků pro upevnění nových programů a vašeho stanoveného cíle. Jde o techniky a postupy šité přímo vám na míru. Věnujete-li se jim 20 až 30 minut, jsou velmi účinné.

Více info zde: blog – Individuální plan pro RUŠ terapii

 

Další služby

Přednášky o RUŠ dle místa a dle dohody, cestovné 4 Kč za km

Kurzy tanců, cvičení a meditace 500 Kč za hodinu, nebo dle dohody s pořadatelem a velikosti akce. Pokud jste rozhodnuti váš problém vyřešit a právě nemůžete zaplatit penězma (či jen částečně), jsou možné i výměnné služby. Každý jsme v něčem odborník. Je příjemné si vyjít vstříc a nabídnout, co umíme. Kritériem je spokojenost obou stran.

 

Napište nám

2 komentáře u Ceník

  • Dobrý večer, chtěla bych se přihlásit na individuální sebekoučink. Ráda bych totiž zhubla pár kilogramů. Je mi 53roků a nejsem spokojená s tím, že postupně přibývám na váze. Vážím asi 77 kg při výšce asi 169 cm. Připadá mi,že se na mě ty kila v posledních letech lepí. Chodila jsem na zumbu, nyní chodím na jógu a aquaerobic. Ráda Væs sleduji na Facebooku a moc se mi líbí Vaše aktivity atd. Moc Vám fandím. Jen jsem zdaleka – Moravská Třebová. Děkuji za info a přejí krásný večer. Valová

  • Chci změnit svůj život.

Obchodní Podmínky
Podrobné podmínky k nákupu naleznete zde naleznete ZDE ...
Košík
E- book ZDARMA !!!

Ebook downloadAno mám zájema získat e-book ZDARMA!!! pokračujte dále na:
stažení E-BOOKu ZDARMA >>

Odběr Novinek
Pro přihlášení k odběru novinek

Pokračujte zde >>

Osobní profil
Facebook-Jana
Objev svůj potenciál
Deník zázraků